GERLED3D – BAYİLİK
Gergi tavan, Led aydınlatma, 3d zemin kaplama firmamız gelişme açık olan ve bizimle birlikte büyümeyi benimseyen bayilerimizle daha güzel projelere imza atmaktadır.
Tecrübe ve teknik bilgilerimizle bayilerimize tüm desteğimizi vererek gerek malzeme temini gerekse uygulama aşamasında yaşanabilecek her türlü olumsuzlukları ortadan kaldırmak müşteri memnuniyetine özen göstermekteyiz. Bayilerimizin müşterilerine karşı mahçup olmamaları için belirlenen zaman çerçevesinde malzeme temini yapmaktayız.
Gergi Tavan Bayilik Şartnamemizin kabulünden sonra bayilerimizle belirlenen tarihler arasında 3 günlük eğitimler vermekteyiz. Gerekli olan ekipman desteği olarak 1 adet büblör 2 adet spatula hediye etmekteyiz. İsteğe bağlı olarak bayilerimizin mekanlarına 1 adet 2*3 büyüklüğünde gergi tavan numunesi yapmakyazı. İsteğe bağlı olarak web ssite kurulumu, google reklam konusunda öncülük yapmaktayız. Karşılaşabilinecek sorunların çözümlenmesinde her türlü teknik desteği vermekteyiz. Gergi tavan, dekorasyon dünyasında artık bir sektör haline gelmiştir. Bu sektörde bizimle birlikte yer almak isteyenler için gerled3d firması olarak öncülük yapmaktayız. Gerled3d firmamız Türkiye bölge bayilikleri vermektedir. Sitemizdeki başlıca uygulamalarımızda bayilerimize %20 iskontamız mevcuttur. Bayilik şartları için irtibata geçebilirsiniz. Bayilerimize : barisol kumaş, dijital baskılı kumaş, lake kumaş, dizgi led, trafo, biblör, gergi spatulası, kenar fitili, alüminyum profil, separatör, duvar profili, kapama fitili, gibi tüm malzemelerin tedariğini yapmaktayız.